• +90 224 215 14 91
  • info@zengiba.com

Sac Metal Lazer Kesim Makinesi

ZP-3015 Metal Plaka Kesim

Değişim platformu endüstrisindekiler için mükemmel olan bir lazer metal sac kesici üretiyoruz. Güvenilir ve güçlü bir lazer kesici arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Kullanımı kolay arayüzü ile bu makine hem deneyimli kullanıcılar hem de lazer kesim dünyasında yeni olanlar için mükemmeldir.

ZP-25120HP Metal Plaka Kesim

ZP-25120HP, sac işleme endüstrisinin gerçek ihtiyaçları için geliştirilmiş, hızlı paralel değişim için ön ve arka iki platform olan, yükleme ve boşaltma için kullanılan süreyi büyük ölçüde azaltan bir değişim masası kapalı fiber lazer kesim makinesidir. işleme verimliliği.

ZP-8025 Metal Plaka Kesim

Havacılık malzemelerinden geliştirilen yeni nesil kirişler, mekanik çalışma sırasında istikrarlı ve hızlı çalışmayı sağlayabilen yüksek sertlik, yüksek mukavemet ve düşük ağırlık avantajlarına sahiptir. Büyük ölçüde geliştirilmiş iş verimliliği

ZP-3015D Metal Plaka Kesim

ZP-3015D Fiber lazer kesici, yeni bir metal lazer kesim makinesi türüdür. Yüksek enerjili lazer ışını iş parçası yüzeyine odaklanacak ve ışınlanan alan anında eriyip buharlaşacaktır. Cüruf, yardımcı gaz tarafından üflenir. Sıradan Co2 lazer kesim makineleriyle karşılaştırıldığında, fiber lazer kesim makinesi yerden ve gaz tüketiminden tasarruf sağlar ve fotoelektrik dönüşüm oranı daha yüksektir.

ZP-3015e Metal Plaka Kesim

Güçlü ve hassas bir lazer kesim makinesi mi arıyorsunuz? Ultra Yüksek Güç Laser’in ZP-3015e plaka lazer kesim makinesinden başkasına bakmayın. Bu makine kalın levha malzemeleri kolaylıkla ve hassasiyetle kesmek için tasarlanmıştır.