• +90 224 215 14 91
  • info@zengiba.com

ZP-8025 Metal Plaka Kesim

ZP-1530 Metal Plaka Kesim

Havacılık malzemelerinden geliştirilen yeni nesil kirişler, mekanik çalışma sırasında istikrarlı ve hızlı çalışmayı sağlayabilen yüksek sertlik, yüksek mukavemet ve düşük ağırlık avantajlarına sahiptir. Büyük ölçüde geliştirilmiş iş verimliliği

Yönlendirilmiş odaklama merceğinin verimli korunması için 3 koruyucu mercek. Sürekli çalışma süresini etkili bir şekilde uzatan iki yönlü optik su soğutması.

Çeşitli lazer kafası markaları mevcuttur
Tüm yüksek kaliteli lazer kafalarını tedarik edebiliriz. Uzun süre tarafımızca test edilmiştir. Empower/WSX/PRECITEC uzun vadeli iş ortaklarımızdır.

otomatik odaklama
Yazılım, farklı kalınlıklardaki sacların otomatik olarak delinmesini ve kesilmesini gerçekleştirmek için odaklama merceğini otomatik olarak ayarlar. Otomatik odaklama lensleri, manuel ayarlamalardan on kat daha hızlıdır.

Farklı markalar, farklı güç lazer kaynağı sağlayın.
Daha yüksek güç, daha kalın kesme kalınlığı.
ipg/Raycus/Maxphotonics gibi lazerler var

Üst düzey akıllı sistem, kararlı ve güvenilir, kullanımı ve öğrenmesi kolay, zengin işlevler, çeşitli işleme durumları için uygundur.
Modüler, kişiselleştirilmiş, otomatikleştirilmiş ve bilgilendirilmiş çözümleri destekler.

Metal İşleme Sanayi, Lokomotif İmalat Sanayi, Makine Sanayi, Beyaz Eşya İmalat Sanayi, Hırdavat Alet İşleme Sanayi, Dekoratif Reklam Sanayi ve diğer makine imalat ve işleme sanayileri.

Teknik Parametreler

H series laser cutting machine ZPG-8025H
Rated sheet size (mm) X(mm) 2500
Y (mm) 8000
Machine stroke (mm) X (mm) 2530
Y (mm) 8050
Z (mm) 260
X/Y axis maximum positioning speed 100
Linkage maximum positioning speed (m/min) 140
Maximum acceleration 1.4G
Positioning accuracy (mm/m) 0.03
Repeat positioning accuracy (mm) 0.01
Maximum load of worktable (kg) 4000
Operation terminal Laser dedicated system and laser professional function handheld

Bileşenler

SON NESİL HAVACILIK ALÜMİNYUM KİRİŞ

Havacılık malzemelerinden geliştirilen yeni nesil kirişler, mekanik çalışma sırasında istikrarlı ve hızlı çalışmayı sağlayabilen yüksek sertlik, yüksek mukavemet ve düşük ağırlık avantajlarına sahiptir. Büyük ölçüde geliştirilmiş iş verimliliği.

Lazer Makinesi

Zengiba Laser, Alman IPG, Çin RICO ve Chuangxin marka lazerler kullanmaktadır. Her üç tip lazer de Zengiba lazer kesim makinesine mükemmel bir şekilde uyarlanabilir. Şu anda Rekor lazer, Zengiba’nın en çok satan markasıdır.

Lazer kesim kafası

Zengiba Laser 1530E modeli, otomatik odaklamalı Raytools kullanır. Bu lazer kafası, doğrusal bir mekanizma ile 24 mm içinde konumunu otomatik olarak değiştirmek için odak aynasını çalıştıran yerleşik bir motor tahrik ünitesine sahiptir. Kullanıcılar, kalın plakaların hızlı bir şekilde delinmesi ve farklı kalınlık ve malzemelerdeki plakaların otomatik olarak kesilmesi için sürekli odaklamayı programlayabilir. Ürün, ışın entegrasyonu için bir D30 kompozit lens seti ile donatılmıştır, optimize edilmiş optikler ve su soğutma tasarımı, Raytools’un uzun süreler boyunca sürekli ve tutarlı bir şekilde yüksek güçte çalışmasına olanak tanır.

İşletim Sistemi

Zengiba Lazer 1530C, FSCUT3000S işletim sistemini kullanır. FSCUT3000S orta güçlü lazer kesim sistemi, özellikle sac işleme endüstrisi için tanıtılan tam özellikli bir açık döngü kontrol sistemidir. Kurulumu kolaydır, hata ayıklaması kolaydır, mükemmel performansa ve eksiksiz çözümlere sahiptir.

Su Soğutma Grupları

Su soğutucu, yüksek soğutma kapasitesi, istikrarlı ve sorunsuz performans, temiz su, fiber lazerlerle iyi ısı alışverişi ve lazerleri korumak için bağlantı sinyali ile farklı güçlü fiber lazerlerle eşleşir.

Uygulamalar

CuttingEffect_4
CuttingEffect_3
CuttingEffect_2
CuttingEffect_1