• +90 224 215 14 91
  • info@zengiba.com

ZP-3015D Metal Plaka Kesim

ZP-3015D Metal Plaka Kesim

ZP-3015D Fiber lazer kesici, yeni bir metal lazer kesim makinesi türüdür. Yüksek enerjili lazer ışını iş parçası yüzeyine odaklanacak ve ışınlanan alan anında eriyip buharlaşacaktır. Cüruf, yardımcı gaz tarafından üflenir. Sıradan Co2 lazer kesim makineleriyle karşılaştırıldığında, fiber lazer kesim makinesi yerden ve gaz tüketiminden tasarruf sağlar ve fotoelektrik dönüşüm oranı daha yüksektir.

Fiber lazer kesici, paslanmaz çelik, karbon çeliği, bakır, alüminyum, pirinç, altın, gümüş, demir, titanyum, alaşımlar gibi birçok farklı metali kesmemize yardımcı olabilir.

CNC fiber lazer kesim makinesi havacılık, havacılık, elektronik, elektrikli ev aletleri, metro aksesuarları, otomobiller, hassas aksesuarlar, gemiler, asansörler, ev aletleri, zanaat hediyelikleri, dekorasyon, reklam, metal dış işleme, mutfak eşyaları gibi çeşitli sektörlere uygulanabilir. işleme vb.

Teknik Parametreler

Model ZP3015D
Working Area 3000×1500mm
Laser Power 1000W-20000W
Repeat positioning accuracy ±0.02mm
Maximum speed 120m/min
Acceleration 0.8G/ 1.0G / 1.5G / 2.0G
Power consumption <10KW

Bileşenler

Süper ağır Çelik Kaynak Makinesi Yatağı

• Yatak, yapı mukavemetini ve gerilme mukavemetini artırmak için içinde sertleştiriciler bulunan büyük kalınlıktaki kare borularla kaynaklanmıştır.

• Altıgen çelik paletle donatılmış olan makara, raya sıkı sıkıya oturur, güçlü pnömatik sıkma ve dahili makara sorunsuz çalışır.

• Yapı ayrıca ateş tuğlasını benimser, yatağın yüksek sıcaklıktan kaynaklanan deformasyonunu önleyebilir.

Havacılık Dökme Alüminyum Kiriş

• Makine, havacılık standartlarına göre üretilmiş ve 4300 ton basınçla ekstrüde edilmiş havacılık döküm alüminyum kirişi benimser.

• Kiriş, kirişin en yüksek mukavemeti ve güçlü deformasyon direncini elde etmesini sağlayabilen T6 ısıl işlemiyle işlenir.

• Ultra yüksek basınçlı germe teknolojisi ve hafif tasarım kullanılarak, dökme alüminyum kirişe kıyasla kiriş ağırlığı %30 oranında azaltılır ve mukavemet ve sağlamlık %20’den fazla artırılır.

Tam Koruyucu Kapak

Lazerin insanlara zarar vermesini önleyebilen tam kapalı koruyucu kapağı benimser.

Ayrıca otomatik toz toplama sistemi ile donatılmıştır, kesme tozu dahili olarak filtrelenebilir ve belirli bir standart altında boşaltılabilir, bu da işlemi daha çevre dostu ve kirlilik oluşturmaz hale getirir.

Koruyucu kapağın önü ve arkası dahili kameralar, Akıllı izleme sistemi, gerçek zamanlı akıllı izleme, kaza olaylarını azaltma ile donatılmıştır. Metal koruyucu kapak, güvenli üretim.

Yüksek Verimli Değiştirme Tablosu

Yüksek hızlı paralel değişim tablosu tasarımını, aynı anda çift çalışma masası değişimini, kararlı ve güvenilir iletim modunu benimser.

Hızlı, değişim süresini kısaltın, yükleme ve boşaltma yardımcı süresinden tasarruf edin. Frekans dönüştürücü tarafından kontrol edilen değişim motoru, tablo değişimini 15S içinde bitirebilir.

Akıllı İşletim Sistemi Uygulaması

Zengiba Lazer Yeni akıllı alarm sistemi, anormallikleri önceden bulmak, hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak ve geri bildirimde bulunmak, gizli tehlikeleri azaltmak ve uzaktan alarm çalıştırmada tehlike olmaması için kontrol merkezi aracılığıyla arayüze gönderilir.

Cypcut, fiber lazer kesim, kolay kullanım için profesyonel bir yazılımdır ve birçok farklı işleme durumu için uygundur.

Otomatik Odaklama Kesme Kafası

Odağı otomatik olarak ayarlayabilen, elle ayarlamaya gerek olmayan otomatik odak işlevine sahip lazer kafası. Yazılım, odaklama lenslerini malzemelerin farklı kalınlıklarına göre otomatik olarak değiştirebilir. Delme süresini kısaltabilir, delme kalitesini ve kesme hızını artırabilir. Basit, kullanışlı ve hızlıdır.

• Uzun ömür

Odaklama bileşeninin etrafındaki tam daire su soğutması, yüksek güçlü kesme, küçük hacimli kesme ve uzun süreli kesme ile ısı, sis yok, kesme kafasının kullanım ömrü büyük ölçüde iyileştirildi.

Su Soğutma Grupları

• Toz geçirmez

Tüm elektrikli bileşenleri ve lazer kaynağını bağımsız kontrol kutusuna koyuyoruz, bileşenlerin ömrünü garanti edebilen toz geçirmezdir.

• Otomatik Termostat

Kontrol kabini, sabit sıcaklığı otomatik olarak tutabilen klima ile donatılmıştır. Yaz aylarında bileşenler için yüksek sıcaklık hasarını önleyebilir.

Uygulamalar