• +90 224 215 14 91
  • info@zengiba.com

Zengiba

Firmamız 1999 yılında elektrikli hijyen cihazları üretimine başladı 2005 yılında paslanmaz ağırlıklı cihazların üretimine geçti, 2006 yılında bursa da ilk defa fiber lazer kesim makinesi alarak üretimini çeşitlendirdi. Aynı zamanda 2007 yılından sonra fason lazer kesim işleri yaptı. 2012 yılında gücü yüksek fiber lazer makinesinin alımı gerçekleşti.

2013 yılında 4400 w.CO2 lazer kesim makinesi alınarak fason işlerini büyüttü. 2015 yılında fiber lazer kesim makinesinin üretimine başladı. Lazer makinelerindeki yılların tecrübesi ile ilk makineyi 2016 yılında üreterek ihracat gerçekleştirdi. Aynı zamanda iç piyasadaki üreticiler için ekonomik lazer makineleri üretti. Firma kendi bünyesindeki tecrübeler ışığında küçük üreticilerin fason kesimden kurtularak kendi lazer makinelerinde çalışmalarını hedefledi. Lazer makinelerinde arıza oranını en alt seviyeye çekmek için kaliteli malzemeler ve aynı zamanda servis garantisi veren cihazlar tercih edildi.

Firma amaçları

Her metal üreticisinin ihtiyacı olan lazer kesim makinelerinde fiyatları minimum seviyelere çekmek Metal işi ile üretim yapan firmalar için fason başlıca sıkıntı kaynağı olduğu için,fason yerine üreticileri lazer makinesi sahibi yapmak.

Firma prensipleri

Satış sonrası servise önem vermek Garantili ve kaliteli malzemeler kullanmak Arıza oranını minimum seviyede tutmak Fiyatları en makul ve ekonomik olarak belirlemek.