• +90 224 215 14 91
  • info@zengiba.com

ZP-3015 Metal Plaka Kesim

ZP-1530 Metal Plaka Kesim

Değişim platformu endüstrisindekiler için mükemmel olan bir lazer tahta kesici üretiyoruz. Güvenilir ve güçlü bir lazer kesici arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Kullanımı kolay arayüzü ile bu makine hem deneyimli kullanıcılar hem de lazer kesim dünyasında yeni olanlar için mükemmeldir.

Teknik Parametreler

Çalışma alanı 3000*1500mm
X ekseni hareketi 1520mm
Y ekseni hareketi 3020mm
Z ekseni hareketi 300mm
XYZ eksen konumu doğruluğu ±0,05 mm/m
Hızlanma 1.2G
Maksimum çalışma hızı 100m/dak
Maksimum tabla yükleme ağırlığı 900kg
Güç kaynağı 380V/50Hz

Bileşenler

Makine Yatağı

Zengiba Laser, endüstri tedarikçilerinin% 99’unu yüksek yoğunluklu kaynaklı yatak kullanıyor, makinenin toplam ağırlığı 3500KG, bu yatak daha kararlı, sağlam ve taşınması kolay değil. Makinenin kararlı çalışmasını sağlayın. Dökme alüminyum kiriş, daha kararlı, yüksek hızda çalışma kararlılığı ve kesme hassasiyeti.

Lazer Makinesi

Zengiba Laser, Alman IPG, Çin RICO ve Chuangxin marka lazerler kullanmaktadır. Her üç tip lazer de Zengiba lazer kesim makinesine mükemmel bir şekilde uyarlanabilir. Şu anda Rekor lazer, Zengiba’nın en çok satan markasıdır.

Lazer kesim kafası

Zengiba Laser 1530E modeli, otomatik odaklamalı Raytools kullanır. Bu lazer kafası, doğrusal bir mekanizma ile 24 mm içinde konumunu otomatik olarak değiştirmek için odak aynasını çalıştıran yerleşik bir motor tahrik ünitesine sahiptir. Kullanıcılar, kalın plakaların hızlı bir şekilde delinmesi ve farklı kalınlık ve malzemelerdeki plakaların otomatik olarak kesilmesi için sürekli odaklamayı programlayabilir. Ürün, ışın entegrasyonu için bir D30 kompozit lens seti ile donatılmıştır, optimize edilmiş optikler ve su soğutma tasarımı, Raytools’un uzun süreler boyunca sürekli ve tutarlı bir şekilde yüksek güçte çalışmasına olanak tanır.

İşletim Sistemi

Zengiba Lazer 1530C, FSCUT3000S işletim sistemini kullanır. FSCUT3000S orta güçlü lazer kesim sistemi, özellikle sac işleme endüstrisi için tanıtılan tam özellikli bir açık döngü kontrol sistemidir. Kurulumu kolaydır, hata ayıklaması kolaydır, mükemmel performansa ve eksiksiz çözümlere sahiptir.

Su Soğutma Grupları

Su soğutucu, yüksek soğutma kapasitesi, istikrarlı ve sorunsuz performans, temiz su, fiber lazerlerle iyi ısı alışverişi ve lazerleri korumak için bağlantı sinyali ile farklı güçlü fiber lazerlerle eşleşir.

Uygulamalar

CuttingEffect_4
CuttingEffect_3
CuttingEffect_2
CuttingEffect_1